SZÁLLÍTÁSI FELTÉTELEK

Könyv rendeléshez  regisztráció szükséges amit a KOSÁR oldalon is elvégezhető a vásárlási folyamat részeként.

ÁTVÉTELI LEHETŐSÉGEK:

A./ Személyes átvétel Budapest belvárosi címen, előre egyeztetéssel, készpénzes fizetéssel. Amennyiben ezt a módozatot választja, kérjük, hívja a +36 30 990 7607 telefonszámon  Almási Csabát.

B./ Könyvrendelés banki előre utalással GLS futárszolgálattal

A választott könyv értékét és a választott szállítási postaköltség árát kérjük, utalja át az alábbi bankszámlaszámra: Szepes Mária Alapítvány, K&H Bank: 10403181-00015795-00000003. A megjegyzés rovatba jelezze a megrendelés számát, és ha áfás számlát kér.

Miután megérkezik a banki átutalása, munkatársunk 7 napon belül feladja a kért csomagot a megadott címre.

1-2 db könyv esetében XS méretű csomagként tudjuk feladni, díja: 1900,-Ft.
3 db fölött S méretű csomagként tudjuk feladni, díja: 2240,-Ft.

Amennyiben a megrendelés mérete meghaladja az S-es csomagméretet, telefonon keressük a szállítási díj korrekciójával kapcsolatban!

C./ Könyvrendelés utánvéttel GLS futárszolgálattal

GLS utánvétes csomagként a mindenkori GLS utánvétes díjak szerint, ami jelenleg 500Ft,-.

Amennyiben a megrendelés összege meghaladja a 30.000 ft-ot, telefonon keressük az utánvételi díj korrekciójával kapcsolatban!

D./ MPL Postai utánvétes csomag
Postai utánvétel csomagként.  A honlapon történő regisztráció után a kért könyvet utánvétes csomagként adjuk fel a könyv ára és a mindenkori postai díjszabásnak megfelelően. A kézbesítés díja  jelenleg 3.520,- Ft/2kg súlyhatárig, afölött 3.800,- Ft.  Szállítási határidő 1-4 munkanap.

Megrendeléskor kérjük, a csomag követhetősége érdekében pontosan adja meg adatait: név, cím, mobil telefonszám, e-mail cím.

Köszönjük rendelését!
Szepes Mária Alapítvány