CSILLAGPOR OLVASÓKÖR – SOPRON

maria uj 2 2A Csillagpor Olvasókör Sopronban működik 2016 óta a Szepes Mária Alapítvány támogatásával, Somogyi Zsuzsanna vezetésével.

Szeretettel hívunk és várunk téged is Csillagpor Olvasókörünkbe,

- várunk, akkor is, ha még nem olvastál egy Szepes Mária könyvet sem,

- várunk, ha épp most olvasod az elsőt,

- várunk, ha megosztanád a gondolataidat, élményeidet a már olvasott könyvekkel kapcsolatban.

HITVALLÁSUNK:

Nyugtalanító világunkban egyre nagyobb szükségünk van az élet összefüggéseit feltáró gondolatokra, azok megértésére, ahogy Szepes Mária már jó előre látta ezt:
„Mert fontos, hogy az üzenetek, amik rajtam keresztül életre keltek, eljussanak azokhoz, akiknek szükségük van rájuk, ebben a zavaros, veszte felé száguldó világban.”

Szepes Mária magasan szárnyaló gondolatai segítenek bennünket abban, hogy más szempontból is értékeljük életünk eseményeit, megteremtsük lelki egyensúlyunkat, és tudatosan haladjunk szellemi ébredésünk útján.

Csatlakozz a facebook csoportunkhoz, hogy értesülj rendezvényeinkről:

Csillagpor olvasókör: https://www.facebook.com/groups/1664806187175340/?ref=share

Somogyi Zsuzsanna