Egy szerző egy, eddig meg nem jelentetett pályaművet adhat be. A beérkező írásokat 5 napon belül visszaigazoljuk.

A műveket szakmai zsűri értékeli.
Az első három helyezett könyvjutalomban részesül, valamint meghívást kap a 2011. december 4-i Természetgyógyász Fesztiválra, ahol az ünnepélyes eredményhirdetés után az első helyezett novelláját egy előadóművész tolmácsolásában meghallgathatják a résztvevők.
A legsikeresebb írásokat az alapítvány honlapján is megjelentetjük.
A nyerteseket elektronikus úton értesítjük, illetve minden érdekelt olvashat a pályázattal kapcsolatos fejleményekről a Szepes Mária Alapítvány honlapján.

A pályázaton csak a www.szepesmariaalapitvany.hu weboldalon regisztrált felhasználók vehetnek részt. (Az adatokat az alapítvány további személyeknek, intézményeknek nem adja át.)
(Csak a megadott határidőn belül elküldött írásokat tudjuk elfogadni.)

„A szavakban igen nagy erők élnek, de csak akkor, ha teljesen fedik azt, amit ki akarnak fejezni."
Szepes Mária

Szeretettel várjuk részvételüket, sok sikert kívánva:

A Szepes Mária Alapítvány munkatársai

A novellapályázat ünnepélyes eredményhirdetésére a Természetgyógyász Fesztiválon kerül sor.

Bodor Böbe színész-rendező olvassa fel az első helyezett írását.

A zsűri tagok: Paulinyi Tamás, Kovács Julianna,
Forgács Renáta, Cs.Szabó Virág